Lipiński i Wspólnicy

O NAS

Zespół kancelarii to licencjonowany doradca restrukturyzacyjny, adwokaci, prawnicy oraz ekonomiści. Ochroną praw dłużników zajmujemy się od ponad pięciu lat. Zapraszamy do sprawdzenia opinii o nas w niezależnych źródłach. Jesteśmy kancelarią wyspecjalizowaną w prawie upadłościowym, restrukturyzacyjnym oraz bankowym. Bardzo dobrze znamy funkcjonowanie banków, co pozwala nam w prowadzeniu skutecznych negocjacji z tymi instytucjami. Naszym zdaniem upadłość jest zawsze ostatecznością i jeśli można to należy próbować innych metod oddłużania. Duży nacisk kładziemy na indywidualne podejście do prowadzonych spraw. Nie sztuką jest bowiem masowo ogłaszać upadłości, ale oddłużać w sposób najmniej dotkliwy dla klienta. W swoim podejściu zawsze znajdujemy optymalne rozwiązanie problemów naszego klienta. Zanim dojdzie do ogłoszenia upadłości można bowiem podjąć negocjacje z wierzycielami i uzyskać redukcję zobowiązania nawet o 70%. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z dobrodziejstw postępowania restrukturyzacyjnego, które chroni przez upadłością i zarazem pozwala zredukować wysokość zobowiązań.

MISJA

Obsługujemy przedsiębiorców oraz osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej. Misją naszej kancelarii jest pomoc tym podmiotom w uzyskaniu oddłużenia oraz edukacja w jaki sposób można prowadzić biznes, aby zabezpieczyć się przed utratą płynności finansowej. W związku z tym w naszym zespole są również doradcy biznesowi, podatkowi i finansowi. Dla przedsiębiorców zapewniamy parasol ochronny przed trwałą utratą niewypłacalności i koniecznością ogłaszania upadłości firmy.

PLANY

Kancelaria Restrukturyzacyjna Lipiński i Wspólnicy jest ogólnopolską kancelarią specjalizującą się w prawie restrukturyzacyjnym i upadłościowym. Niniejszy serwis powstał w celu obsługi dłużników z Pomorza zainteresowanych uzyskaniem oddłużenia w upadłości. Prowadzimy również serwis dotyczący restrukturyzacji. Dedykowany jest głównie przedsiębiorcom z Pomorza zainteresowanych przeprowadzeniem restrukturyzacji. Dodatkowo w trakcie jest rozwój forum o restrukturyzacji i upadłości. W ten sposób chcemy zapewnić mieszkańcom Pomorza dostęp do profesjonalnej wiedzy o upadłości, restrukturyzacji, negocjacjach z wierzycielami, zagadnieniach podatkowych i prawnych aspektach prowadzenia biznesu. Nasze doświadczenie pozwoli zaś uzyskać naszym klientom oddłużenie w optymalny dla nich sposób.

Upadłość konsumencka Gdynia
 • Bezpłatna analiza sprawy

  Analiza sprawy dłużnika jest zawsze bezpłatna. Po zapoznaniu się z sytuacją klienta omawiamy kompleksowo możliwe warianty ze wskazaniem tego optymalnego. Przed przystąpieniem do procesu oddłużania klient ma kompleksową wiedzę o tym, jak będzie przebiegać proces uzyskania umorzenia jego zobowiązań.

 • W jaki sposób mogę uzyskać poradę?

  Kancelaria ma biura w Gdańsku i Gdyni. Zapraszamy na spotkanie u nas w jednym z biur. Spotkanie możliwe jest również online na jednym z internetowych komunikatorów video. Zapraszamy również do kontaktu mailowego – [email protected] bądź do skorzystania z formularza kontaktowego.

 • Jaki jest zakres obsługi prawnej kancelarii?

  Przygotowujemy dłużnika do złożenia wniosku o ogłoszenie upadłości. Następnie wnosimy wniosek i przeprowadzamy całe postępowanie upadłościowe czuwając nad jego poprawnością. Zapewniamy również obsługę prawną na etapie wykonywania planu spłaty wierzycieli.

 • Jaki jest koszy usług?

  Koszt przeprowadzenia procesu oddłużania zależny jest od zakresu działań naszej kancelarii oraz stopnia złożoności prowadzonej sprawy. Wycenę podajemy zawsze po zapoznaniu się z sytuacją dłużnika

Ostatnio na blogu

Obrona przed wnioskiem o ogłoszenie upadłości

Kategorie:

Jednym z narzędzi, które wspomaga wierzycieli w dochodzeniu swoich roszczeń, jest uprawnienie do złożenia wniosku o ogłoszenie upadłości kontrahenta – dłużnika, będącego przedsiębiorcą. Postępowanie upadłościowe ma za zadanie wspomaganie wierzyciela w celu zapewnienia jak największego stopnia zaspokojenia roszczeń, w sytuacji, gdy pogłębiające się problemy finansowe dłużnika mogą doprowadzić do całkowitej utraty majątku przedsiębiorstwa, a w…

Oddłużanie osób fizycznych - na czym polega?

Kategorie:

Zdecydowałeś się na kredyt lub pożyczkę, jednak od pewnego czasu brakuje Ci środków na spłatę zobowiązań? Twoja sytuacja finansowa jest coraz trudniejsza? Być może oddłużanie osób fizycznych okaże się rozwiązaniem idealnym dla Ciebie. Sprawdź, na czym polega oddłużanie, jak przebiega i kto może z niego skorzystać. [nc4wp_slogan title="Dowiedz się więcej o oddłużaniu." subtitle="Skontaktuj się z…

Oddłużenie spółki z o.o.

Kategorie:

Czy oddłużenie spółki z o.o. jest możliwe? To pytanie zadaje sobie z pewnością wielu przedsiębiorców, którzy wybrali tą formę prowadzenia swojej działalności.Spółki z o.o. to jedne z najpopularniejszych wyborów wśród spółek, a ich funkcjonowanie reguluje Kodeks spółek handlowych. Z tych przepisów (oraz Ordynacji podatkowej) wynika zaś ewentualna odpowiedzialność zarządu spółki za zobowiązania spółki. [nc4wp_slogan title="Dowiedz…

Biuro w Gdańsku

ul. Henryka Sienkiewicza 11/2,
80-227 Gdańsk

Biuro w Gdyni

Al. Zwycięstwa 241/13
81-521 Gdynia

Kontakt

Tel: 58 352 13 43
Kom: 792 873 876
Email: [email protected]

Pliki do pobrania