Lipiński i Wspólnicy – kanał Youtube

Poniżej prezentujemy Państwu filmy z naszego kanału Youtube. Prezentujemy na nim w przystępny sposób informacje o restrukturyzacji oraz upadłości. Zapraszamy do oglądania. Gdyby chcieli Państwo uzyskać bardziej szczegółowe informacje na którykolwiek z niżej prezentowanych tematów to zapraszamy oczywiście do kontaktu z naszą kancelarią.

Film o naszej kancelarii.

Wyjaśniamy czym jest i na czym polega restrukturyzacja firmy. Wskazujemy również kiedy przedsiębiorca może zainicjować postępowanie restrukturyzacyjne.  Wyjaśniamy jaki jest najlepszy moment na rozpoczęcie restrukturyzacji.  Omawiamy zarazem narzędzia prawne jakie daje Prawo restrukturyzacyjne, a które służą do ochrony przedsiębiorstwa.

Temat ważki dla wielu dłużników. Syndyk Krzysztof Lipiński wyjaśnia na czym polega upadłość konsumencka i jak się do niej przygotować. Wskazujemy zarazem kim jest syndyk i jaka jest jego rola. Omawiamy sposoby na uzyskanie oddłużenia.

Licencjonowany doradca restrukturyzacyjny Krzysztof Lipiński wyjaśnia na czym polega restrukturyzacja gospodarstwa rolnego.

Biuro w Gdańsku

ul. Henryka Sienkiewicza 11/2,
80-227 Gdańsk

Biuro w Gdyni

Al. Zwycięstwa 241/13
81-521 Gdynia

Kontakt

Tel: 58 352 13 43
Kom: 792 873 876
Email: [email protected]

Pliki do pobrania