LP


W czym możemy Ci pomóc?

Upadłość firmy

Upadłość firmy jest zawsze ostatecznością. Zanim do niej dojdzie można podjąć próbę oddłużenia firmy w postępowaniu restrukturyzacyjnym. Przedsiębiorcy powinni mieć na względzie ustawowy obowiązek złożenia wniosku o ogłoszenie upadłości, bowiem spóźnione wniesienie wniosku może przełożyć się na problemy przy uzyskaniu oddłużenia w upadłości konsumenckiej.

Oddłużanie firm

Jako kancelaria z uprawnieniami doradcy restrukturyzacyjnego przeprowadzamy kompleksowe postępowania restrukturyzacyjne. Na skutek zawarcia układu z wierzycielami przedsiębiorca może ochronić się przed upadłością przy jednoczesnej redukcji jego zobowiązań. Korzysta zatem z dobrodziejstwa upadłości przy jednoczesnym zachowaniu przedsiębiorstwa.

Upadłość konsumencka

Przeprowadzamy postępowania upadłościowe na terenie całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem Pomorza. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na sprawne przeprowadzenie procesu oddłużania każdej osoby. Poziom skomplikowania sytuacji dłużnika nie ma tu najmniejszego znaczenia. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, co zwiększa możliwość szybkiego oddłużenia konsumenta.

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy? Skontaktuj się z nami.

Oferujemy bezpłatną analizę sprawy Zadzwoń 792 873 876  O autorze

  O NAS

  Nasza kancelaria to zespół prawników wyspecjalizowanych w prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym. Ochroną praw dłużników zajmujemy się od ponad pięciu lat. W związku z dużym doświadczeniem wiemy jak poruszać się po meandrach upadłości, restrukturyzacji czy negocjacji z wierzycielami. Nadrzędnym celem naszych działań jest zawsze znalezienie właściwego rozwiązania celem pogodzenia rozbieżnych interesów dłużnika i wierzyciela. Do spraw naszych klientów podchodzimy każdorazowo z pełnym zaangażowaniem, gdyż tylko to może zaowocować pomyślnym zakończeniem zleconych spraw. Nasza kancelaria ma biura w Gdańsku i Gdyni. Obsługujemy klientów z całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem Pomorza.  Spotkanie możliwe w jednym z naszych biur bądź za pomocą internetowego komunikatora wideo.

  MISJA

  Nasi klienci to zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej. Poprzez swą działalność pomagamy ludziom uzyskać oddłużenie, pozbyć się problemów i wrócić do normalnego życia. Przedsiębiorców zaś edukujemy, w jaki sposób mogą bezpiecznie prowadzić biznes minimalizując ryzyko utraty płynności finansowej. Konsekwencją takiego stanu rzeczy jest to, że w skład naszego zespołu wchodzą doradcy biznesowi, podatkowi, finansowi oraz adwokaci.

  PLANY

  Kancelaria Restrukturyzacyjna Lipiński i Wspólnicy jest ogólnopolską kancelarią wyspecjalizowaną w upadłości i restrukturyzacji. Niniejszy serwis powstał w celu obsługi dłużników ze Słupska i Koszalina zainteresowanych uzyskaniem oddłużenia w upadłości. Strona główna naszej kancelarii skupia się na restrukturyzacji, doradztwie biznesowym oraz upadłości. Dodatkowo rozwijamy forum o restrukturyzacji i upadłości. W ten sposób chcemy zapewnić mieszkańcom Pomorza dostęp do profesjonalnej wiedzy o upadłości, restrukturyzacji, negocjacjach z wierzycielami, zagadnieniach podatkowych i prawnych aspektach prowadzenia biznesu.

  Biuro w Gdańsku

  ul. Henryka Sienkiewicza 11/2,
  80-227 Gdańsk

  Biuro w Gdyni

  Al. Zwycięstwa 241/13
  81-521 Gdynia

  Kontakt

  Tel: 58 352 13 43
  Kom: 792 873 876
  Email: [email protected]

  Pliki do pobrania